در طرح مشاوره تحصیلی دکتر مدرسه چی میگذره

دوس داری یه قدم جلوتر از رقبات باشی همیشه ؟
راهو یاد بگیر . لازم نیست همه چیزو خودت تجربه کنی.
از آدمای موفقی که یه زمانی آرزوی شبیه خودتو داشتن و موفق شدن یاد بگیر.

✅ ما تو طرح مشاوره مون همین کارو واست انجام میدیم.
یه تیم قدرتمند مشاوره ای که متشکل از دانشجویان داروسازی و پزشکی واسه کمک به شما آماده ان. واسه بچه های ریاضی و انسانی هم به تعداد محدود مشاوره قبول میکنیم.

✅ مشاور شما هر هفته بهتون یه برنامه خصوصی میده. هر شب گزارشکار درسی تونو چک میکنه.به سوالات و دغدغه هاتون پاسخ میده.
و بهتون روش های درست مطالعه و تست زنی و استراحت در سال کنکور و سایر مباحث مشاوره ای رو آموزش میده

🔰 کافیه کلمه “مشاور” رو برامون ارسال کنین براتون یکی از مشاورین خوبمونو انتخاب میکنیم و خواسته هات محقق بشه!

خدمات مشاوره دکتر مدرسه به چه صورت است؟

مشاوره ما بر مبناى آزمون کنکور سراسری و قبولى شما در یک رشته تاپ و در  یک دانشگاه  خوب است. ما براتون یه برنامه از الان تا لحظه کنکور می نویسیم که شما دقیقا بدونید کجاى راه و مسیرید و چه اهدافى در پیش دارید:

✔️دقیقا چیا رو باید بخونید؟

✔️چند دور باید بخونید؟

✔️چه تستهایى؟

✔️چه مباحثى مهم تر هستن؟

✔️چه DVD هایى باید ببینید؟

✔️ بهترین منابع برای حال حاضر چیست؟

✔️ و …

جواب تمام این سوالات رو میدیم.

ضمنا براى هر روزتون هم برنامه می ریزیم که هر صبح که بیدار میشید بدونید تا آخر شب دقیقا چند صفحه از چه کتابى و چجوری باید بخونید! هر موقع که شما احساس نیاز به تماس داشته باشید یا مشاورتون باهاتون کار داشته باشه با شما هماهنگ میکنن و تماس میگیرند.هرشب از طریق تلگرام پیگیرى میشید. هر شب نکات درس خوندن و متن های انگیزشی و تجربه های شخصی کنکوری که نویسنده همه شون مشاورین خودمون هستن و هیچ جای دیگه پیدا نمیکنید رو در گروه واتساپ مخصوص تیم مشاوره برای شما میذاریم.

هر زمان سوالى داشتید می تونید از مشاورتون مستقیما با تماس یا مسیج بپرسید. برنامه هر فرد کاملا اختصاصى و شخصى خواهد بود. درطول این مدت آزمونهاى شما بررسی میشن و توسط دکتر ظفری دقیقا روند پیشرفتتون ارزیابی میشه.

تفاوت دکتر مدرسه با سایرین… :

دوستای گلم وقتی صحبت از تیم قدرتمند دانشجویان پزشکی و داروسازی میکنیم شعار نمیدیم !

نتایج داوطلبین دکترمدرسه تو سال های اخیر این رو نشون میده که داوطلبین در مدت تقریبا ۱ماه کار با مشاورین مجموعه تونستن تا بیش از ۱۱۰۰ واحد افزایش تراز رو تجربه کنن.

ما تو تیم مشاورمون مشاورینی داریم که خودشون جزو رتبه های برتر کنکورهای سالهای گذشته بودن و همه زیر نظر آقای دکتر ظفری آموزش دیدن و این بزرگترین تفاوت مجموعه دکتر مدرسه با سایر موسسات کنکوری هست.

مشاورین ما برای هر روزتون یه برنامه ریزی شخصی انجام میدن و بصورت منظم باهاتون در تماسن و برای رسیدن به یه رتبه عالی در کنکور راهنماییتون میکنن

اگه شما هم دوس دارین یه دانشجوی پزشکی یا داروسازی کار مشاوره و برنامه ریزی شما رو برعهده بگیره و تا روز کنکور کنارتون باشه. همین امروز با ما دوست بشید.

دی وی دی کنکور
فیلم آموزش 10 تست ترجمه عربی کنکور نظام جدید
محاسبات سریع

چرا یک مشاوره شخصی؟

درمدت زمانی که مشغول مطالعه هستید نیاز دارید تا کسانی راه صحیح را به شما آموزش دهند و تا روز کنکور شما را حمایت کند. بدون شک در سال کنکور به مسائلی برخورد می کنید که بدون حضور یک مشاور، متضرر خواهید شد. برای موفقیتتان بهتر است یک مشاور باتجربه و از جنس خودتان در کنار شما باشد.

برنامه ای منعطف و قابل ویرایش!

برنامه هایی که به شما داده می شود مطابق زمان بندی و دیگر موارد دلخواه شما اجرا می گردد و هیچ گونه اجباری در ساعات برگزاری مشاوره نخواهیم داشت.

یک سوال از ما بپرسید؟!

برای انتخاب دقیق تر پلن مشاوره ای – آموزشی با شماره 09130577391 تماس بگیرید تا شما را در انتخاب پلن کمک کنیم. هر پلن جزییات دقیق تری دارد خواهشمند است جهت آگاهی بیشتر تماس بگیرید

پلن سه ماهه
 • 1. ارزیابی کلی داوطلب
 • 2. برنامه ریزی شخصی و پیوسته
 • 3. پیگیری روزانه و دقیق
 • 4.آموزش نحوه مطالعه هر درس
 • 5. آموزش عملی نحوه تست زنی
پلن شش ماهه
 • 1. محتوای پلن یک
 • 2. تجزیه و تحلیل آزمون های داوطلب
 • 3. انگیزه درمانی و روان درمانی مداوم
 • 4. راه های عملی افزایش تراز و رتبه
پلن دانش آموزان غیرکنکوری
 • 1. مخصوص دانش آموزان پایه های قبل کنکور
 • 2. پایش مستمر فعالیت دانش آموز
 • 3. آماده سازی جهت کنکور پیش رو
 • 4. مشاوره و آموزش هفته ای دوبار
توضیحات کلی در مورد پلن مشاوره- آموزشی دکتر مدرسه؟
توضیح کلی در مورد قیمت های پلن های بالا تا شما پلن صحیح و موردنیاز خود را انتخاب کنید!
در مورد پلن حرفه ای نیاز است بدانید!
پلن دانش آموزان غیرکنکوری؟
چگونه پلن سه ماهه را بخریم؟
چگونه پلن شش ماهه را بخریم؟
توضیحات کلی در مورد پلن مشاوره- آموزشی دکتر مدرسه؟

پلن های آموزشی مشاوره ای به منظور افزایش آمادگی شما برای گذراندن موفق کنکور پیش روی شما در سایت دکتر مدرسه گنجانده شده است. در این پلن ها، شما تمام نکاتی را که لازم دارید در سال کنکور یادگرفته باشید از طریق دانشجویان برتر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت می کنید.

با عرض احترام خدمت مشاوران و معلمان محترم، مشاوران یا اساتید این موسسه، از فارغ التحصیلان رشته های روان شناسی و مشاوره یا معلمان مدرسه نیستند و فقط و فقط از دانشجویان رشته های داروسازی، پزشکی  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند و به نوعی از جنس خودتان هستند که بهتر می توانند مسایل و مشکلات آموزشی شما را درک کنند و بالطبع در کسب نتیجه ی بهتر مثمرثمرتر واقع می شوند.

این دانشجویان تجربیات موفق خودشان را در سالهای قبلی کنکور در اختیار شما می گذارند تا بتوانید نتایج بهتری کسب کنید

توضیح کلی در مورد قیمت های پلن های بالا تا شما پلن صحیح و موردنیاز خود را انتخاب کنید!

برای اینکه یک پلن سه ماهه خریداری کنید باید 510 هزار تومان هزینه کنید.

برای اینکه یک پلن شش ماهه خریداری کنید باید یک میلیون و صدچهل هزار تومان هزینه کنید.

برای اینکه پلن دانش آموزان غیرکنکوری را داشته باشید باید یک میلیون و دویست هزارتومان هر شش ماه هزینه کنید.

در مورد پلن حرفه ای نیاز است بدانید!

قیمت ماهانه این پلن به صورت ماهانه 300 هزارتومان است که به دو صورت قابل خرید است.

 1. می توان قبل از پایان یافت یک ماه، برای ماه بعدی آن را دوباره خریداری کنیدبه طور مثال: بار اول آن را خریدید و یک ماه از آن گذشت برای بار دوم قصد دارید برای یک ماه دیگر هم از آن استفاده کنید در این صورت لازم است دوباره آن را خریداری کنید که در مجموع 600 هزارتومان هزینه می کنید.
 2. در روش دوم می توانید یکجا و یکبار 600 هزارتومان را بپردازید اما در سبدخرید باید تعداد آن را دو عدد انتخاب کنید.

پس به طور مثال اگر برای چهارماه نیاز دارید از این پلن استفاده کنید می توان چهارخرید یکماهه و هرماه 300 هزارتومان خرید کنید یا برای یکبار مبلغ یک میلیون و دویست هزارتومان را خریداری کنید که باید تعداد محصول از این پلن را در سبدنهایی چهار قرار دهید تا چهارماه با مشاوران ما همراه باشید.

پلن دانش آموزان غیرکنکوری؟

این پلن به صورت شش ماه یک بار خریداری می گردد و برای شش ماه استفاده از آن باید مبلغ یک میلیون و دویست هزارتومان هزارتومان را یکجا پرداخت نمایید و امکان ماهیانه خرید کردن در این پلن وجود ندارد.

چگونه پلن سه ماهه را بخریم؟

بعد از خرید پلن، حداکثر ظرف 24 ساعت آینده با شماره تلفنی که در فرم خرید پرکرده اید تماس گرفته می شود و مختصری در مورد مشاوران ما با شما تبادل اطلاعات صورت می گیرد و برحسب علاقه و نیازتان، مشاور مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس شماره تماس ایشان در اختیار شما قرار داده می شود.

چگونه پلن شش ماهه را بخریم؟

بعد از خرید پلن، حداکثر ظرف 24 ساعت آینده با شماره تلفنی که در فرم خرید پرکرده اید تماس گرفته می شود و مختصری در مورد مشاوران ما با شما تبادل اطلاعات صورت می گیرد و برحسب علاقه و نیازتان، مشاور مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس شماره تماس ایشان در اختیار شما قرار داده می شود.

آماده ای تا نسل جدیدی از مشاوره و آموزش را دریافت کنی؟

فهرست